• Služby aplikácie tekutej fólie na ochranu stavebných povrchov.
Tekutá fólia

Firma Tobu s.r.o. je montážnym partnerom popredných výrobcov okien na Slovensku.

Naša spoločnosť realizuje montáž hliníkových, plastových, drevených okenných profilov, dverí, fasád. Ako súčasť našej oknárskej činnosti realizujeme aplikáciu tekutej fólie. Našim klientom poskytujeme kompletný balík služieb v oblasti tekutej fólie. Zameriavame sa na celkovú dodávku materiálu, aplikáciu a následné odstránenie fólie. Disponujeme cennými skúsenosťami nie len s aplikáciou, výberom vhodnej fólie, ale aj so samotný odstránením fólie po ukončení stavebných prác na projektoch. Firma TOBU s. r. o. v roku 2020 – 2021 zrealizovala aplikáciu tekutej fólie na viac ako 20 000 ㎡ plochy okien a fasád na developerských projektoch v rámci SR.

V rámci našej činnosti spolupracujeme s firmou Meesenburg, ide o medzinárodnú veľkoobchodnú spoločnosť založenú v Nemecku. Je exkluzívnym dovozcom tekutej fólie Protectapeel od anglickej firmy Spraylat international na Slovensku a v Čechách.

Naším novým partnerom v rámci tekutej fólie je firma Allmedia, ktorá je výhradným dodávateľom tekutej fólie značky Liquifoil od holandskej firmy Gratch na Slovensku.

Naši partneri

project
project
project
project
project
project